سفر به اوشوآیا در آرژانتین با تهیه بلیط هواپیما

از شمالی ترین بخش زمین تا جنوبی ترین آن و از شرق تا غرب دور شهرهای بیشماری در این کره خاکی گسترده شده اند. برای بسیاری سفر از قاره ای به قاره دیگر همچون سفر به دنیای دیگری با مردمانی دیگر است. یکی از این شهرها که از آن به پایان دنیا تعبیر می شود، شهر اوشوآیا در آرژانتین است. سفر به این شهر حتی از میان کلمات و عکس ها نیز می تواند مهیج باشد. برای تجربه این هیجان با ما همراه شوید. برای تهیه بلیط هواپیما به کشور آرژانتین می توانید از وب سایت ما روند خرید را انجام دهید.

چرا باید به اوشوآیا سفر کنیم؟

 شهر اوشوآیا که به آن لقب پایان دنیا را داده اند، جنوبی ترین شهر کره زمین است. آنطور که به نظر می رسد اوشوآیا بیشتر از یک نقطه آغاز برای آنهاییست که منتظرند تا با کشتی یا بلیط هواپیما لحظه آخری به قطب جنوب سفر کنند. این شهر که مرکز مجمع الجزایر تیِرا دل فوگو است، یک مقصد عالی برای مسافران ماجراجو و آنهاییست که به دنبال پیاده روی، قایق سواری، اسکی، غواصی و نیز زیبایی هستند. برای بسیاری نیز خیابان های شلوغ شهر که از کتابفروشی، لباس فروشی و مغازه های مخصوص فروش سوغات و نیز رستوران ها و بارها انباشته شده، یک جذابیت منحصر به فرد به نظر می رسد.

 از کجا دیدن کنیم؟ 

موزه دریایی اوشوآیا که زمانی زندان بوده است، متعلق به سال های ۱۹۲۰ تا ۱۹۴۷ می باشد. امروز این زندان چندین موزه را در خود جای داده است: موزه های دریایی، زندان، قطب جنوب و موزه هنر دریایی. در این موزه ها شما می توانید در مورد استعمارگران آرژانتین و مردم بومی ای که برای بیش از ۱۲ هزار سال در این منطقه زندگی می کرده اند، کاشفان قطب جنوب از جمله اسکات و آموندسن و نیز هر آنچه که در این زندان گذشته است، اطلاعاتی به دست آورید.


کارهایی که باید در این شهر انجام دهیم

سفری با کشتی به کانال بیگل که شهر دل فیگو را از جزایر دورافتاده شیلی در جنوب جدا می کند، تجربه نزدیکی از سفر به قطب جنوب را برایتان مهیا می کند بدون اینکه نیازی باشد با بلیط هواپیما خارجی به آنجا بروید. در این مسیر شما یخچال های طبیعی، قله های پوشیده از برف، حیات وحش ناب از جمله شیرهای دریایی یز فانوس های دریایی زیبایی را خواهید دید.

کجا بخوابیم؟

بدو شک اقامت در جنگل هایی که بر فراز شهر قرار دارند، تجربه مهیجی را برای شما رقم خواهند زد. البته فراموش نکنید که در این صورت مجبور هستید که هر بار که می خواهید به شهر بروید، ۱۰ دلار برای تاکسی پرداخت کنید. خانه های ییلاقی و کلبه های چوبی با چشم انداز فوق العاده به کانال بیگل هم گزینه دیگریست. حمام های آب گرم و نیز قهوه خانه ها و نیز سفری کوتاه به دل طبیعتی که به رودخانه مارشال ختم و آب آن نیز از یخچال طبیعی مارشال تأمین می شود، یک اقامت دلچشب را برایتان رقم خواهد زد.

چه چیزی در شهر بخوریم؟

رستوران خانگی کائوپه که به عنوان یکی از بهترین رستوران های آرژانتین شناخته می شود، تمرکز خود را روی غذاهای تازه دریایی گذاشته است. این رستوران در یک خانه حصارکشی شده و با چشم اندازی به اوشوآیا و کانال و بیگل برقرار شده است. چشیدن طعم خرچنگ های این رستوران تجربه ایست که نباید آن را از دست بدهید.

 دور گردون گر دو روزی بر مراد نگشت

برچسب ها: بلیط هواپیما , بلیط هواپیما لحظه آخری ,

[ بازدید : 25 ]

[ سه شنبه 2 مرداد 1397 ] 10:38 ] [ رضا رمضانی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]